KONTROLA DOSTĘPU & REJESTRACJA CZASU PRACY

Zadaniem systemu kontroli dostępu jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych, a także ochrona przed wejściem osób niepowołanych. Rozwiązania techniczne umożliwiają stworzenie w pełni profesjonalnego systemu zarządzania całym budynkiem.
Systemy kontroli dostępu (KD), które umożliwiają ograniczenie dostępu do pomieszczeń zarówno w dużych i średnich firmach, fabrykach oraz kompleksach biurowych występują w różnorodnych konfiguracjach, od prostych systemów autonomicznych, przez rozwiązania sieciowe, aż do kompleksowych instalacji połączonych z innymi systemami bezpieczeństwa. Systemy kontroli dostępu mogą, a wręcz powinny współpracować z systemami rejestracji czasu pracy RCP (wspólna karta i baza danych), systemami sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemami telewizji przemysłowej CCTV.

System rejestracji czasu pracy RCP umożliwia rejestrowanie oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników. Zastosowanie nowoczesnych systemów informatycznych w firmie wpływa na lepsze zarządzanie kadrą pracowniczą. System rejestracji czasu pracy RCP umożliwia bardzo precyzyjne rozliczanie czasu, zapewnia większą kontrole spóźnień, wcześniejszych wyjść z pracy oraz nadgodzin. Zastosowanie systemów rejestracji czasu pracy RCP powoduje wzrost dyscypliny wśród pracowników oraz oszczędności wynikające z obniżenia kosztów pracy. System rejestracji czasu pracy RCP pozwala na automatyczne generowanie raportów, dzięki czemu ich obsługa jest prosta, a sam system efektywny.

Systemy rejestracji czasu pracy RCP opierają się na kartach identyfikujących pracowników, czytnikach i rejestratorach. Dane są zbierane i przetwarzane za pomocą dedykowanego oprogramowania zarządzającego. Systemy RCP mogą być rozbudowywane o dodatkowe moduły zwiększające ich funkcjonalność a co za tym idzie mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań danego przedsiębiorstwa. Dodatkową zaletą RCP może być łatwa integracja z kontrolą dostępu oraz z dowolnym programem kadrowo-płacowym.

Instalacje kontroli dostępu jak i rejestracji czasu pracy to jedna ze specjalności naszej firmy. Doświadczenie zdobyte przez wieloletnią obecność na rynku, oraz oparcie instalacji na produktach uznanych marek pozwala zagwarantować ich niezawodność i wysoką skuteczność działania.
Nasza firma świadczy usługi dla odbiorców instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych, a w kontaktach z naszą firmą zawsze mogą państwo liczyć na:


  • - indywidualny i profesjonalny dobór elementów
  • - skuteczny i szybki serwis techniczny
  • - kompleksowe prace konserwacyjne instalacji

IT Partner - KontaktJeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.


IT Partner - Cień