IT Partner

Sieci przewodowe & bezprzewodowe

Wykonujemy wszystkie prace związane z projektowaniem, instalacją i integracją sieci przewodowych LAN jak i bezprzewodowych WLAN
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.

- montaż okablowania strukturalnego i towarzyszących im instalacji
- montaż szaf krosowniczych
- budowę bezprzewodowych mostów ( Bridge )
- montaż wysokiej jakości AccessPointów ( AP )
- stabilnych, otwartych punktów dostępowych ( HotSpot )

 W ramach realizowanych usług oferujemy m.in:
-  projekt techniczny
-  instalację okablowania i urządzeń sieciowych
- dobór, dostawę i instalację urządzeń aktywnych i pasywnych
- instalację i konfigurację oprogramowania sieciowego
- serwis sieci komputerowych

Należy podkreślić, że podczas projektowania i wykonywania sieci komputerowych szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność, niezawodność, możliwość łatwej rozbudowy i optymalizację kosztów w wieloletniej perspektywie czasowej oraz na estetykę i odporność na uszkodzenia wykonywanych połączeń sieciowych. Proponowane przez nas rozwiązania dają pełną gwarancję wykonania nowoczesnych i funkcjonalnych instalacji sieci komputerowych.

Ponadto oferowany przez nas sprzęt aktywny firm Zyxel, 3Com, Cisco, D-Link, Allied Telesyn, Linksys i innych, daje możliwość opracowania i stworzenia w pełni nowoczesnych i kompletnych systemów sieciowych. Klasa oferowanego przez nas sprzętu zapewnia obsługiwanym przez nas klientom stworzenie nowoczesnej i sprawnie działającej infrastruktury informatycznej.

Instalacje sieci strukturalnych jak i sieci bezprzewodowych to jedna ze specjalności naszej firmy. Doświadczenie zdobyte przez wieloletnią obecność na rynku, oraz oparcie instalacji na produktach uznanych marek pozwala zagwarantować ich niezawodność i wysoką skuteczność działania.Nasza firma świadczy usługi dla odbiorców instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych, a w kontaktach z naszą firmą zawsze mogą państwo liczyć na:

  • - indywidualny i profesjonalny dobór elementów
  • - skuteczny i szybki serwis techniczny
  • - kompleksowe prace konserwacyjne instalacji

IT Partner - KontaktJeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.


IT Partner - Cień