IT Partner
Firma BOSCH Security Systems wprowadziła do sprzedaży kolejną generację czujek ruchu serii...

Czytaj więcej...IT

SYSTEMY ALARMOWE

System sygnalizacji włamania i napadu SSWIN potocznie nazywany alarmem coraz częściej jest nieodłącznym elementem infrastruktury nowo powstających obiektów budownictwa mieszkaniowego, budynków użyteczności publicznej, obiektów handlowych jak i obiektów przemysłowych.
System alarmowy zapewnia nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Pozwala spać spokojnie i czuwa nad naszym mieniem, niejednokrotnie dorobkiem całego życia. Samo posiadanie systemu alarmowego radykalnie zmniejsza możliwość wystąpienia włamania do obiektu przez potencjalnych przestępców. Wedle policyjnych statystyk ponad 70% włamań następuje do niezabezpieczonych alarmem obiektów. Tylko niewielki odsetek włamań do obiektów zabezpieczonych alarmem jest skuteczny, ale jak wynika ze statystyk są one wynikiem braku doświadczenia instalatora, zaniechania okresowej konserwacji systemu SSWIN, czy niedopełnieniu procedur codziennej eksploatacji alarmu.
Fakt posiadania systemu alarmowego to także możliwość korzystania ze zniżek na ubezpieczenie obiektu w większości towarzystw ubezpieczeniowych w naszym kraju. Dodatkowo nowoczesny system alarmowy nie kończy swojej funkcjonalności tylko i wyłącznie na wykryciu wtargnięcia lub próby wtargnięcia osób niepowołanych w zabezpieczanym obiekcie. Coraz częściej, centrala alarmowa, bo to ona jest odpowiedzialna za sterowanie całym układem, wkracza w sferę automatyki domowej. I tak przy pomocy nowoczesnych instalacji możemy dodatkowo sterować lub kontrolować:


Instalacje alarmowe tradycyjne przewodowe jak i bezprzewodowe to jedna ze specjalności naszej firmy. Doświadczenie zdobyte przez wieloletnią obecność na rynku, oraz oparcie instalacji na produktach uznanych marek pozwala zagwarantować ich niezawodność i wysoką skuteczność działania. Nasza firma świadczy usługi dla odbiorców instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych, a w kontaktach z naszą firmą zawsze mogą państwo liczyć na:


  • - indywidualny i profesjonalny dobór elementów
  • - skuteczny i szybki serwis techniczny
  • - kompleksowe prace konserwacyjne instalacji

IT Partner - KontaktJeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.


IT Partner - Cień